Ana Sayfa Kurumsal Hakkımızda Filomuz Basında Biz Mezunlarımız İnsan Kaynakları Faaliyetlerimiz Gezi & Tanıtım Uçuşu Havadan Fotoğraf ve Film Çekimi Gezi Uçuşları Hava Takip & Gözetleme Güvenlik ve Askeri Amaçlı Kullanım Sahil Güvenlik Satış Auto-Gyro Microair Avionics TL-Ultralight Aircreation Eğitim FG Air Uçuş Okulu FG Akademi Teknik Destek Bakım Hizmeti Yedek Parça Servis Bültenleri Dokümanlar Uçuş Hazırlığı Türkiye ICAO Kodları Türkiyedeki Pistler Türkiye'deki Apronlar Türkiye'deki Havaalanları Türkiye Havayolları Haritası Uçuş Planı Formu Kule Telsiz Frekansları Canlı Hava Trafik Takibi Galeri Foto Galeri Video Galeri S.S.S Ultralight Hava Aracı (ÇHHA) hakkında Gyroplane Hava Araçları Hakkında İletişim Merkez Ofis Edremit Uçuş Okulu ve Bakım Merkezi Çatalca Uçuş Tanıtım Merkezi Görüş ve Önerileriniz
Uluslararası Mysia Havacılık Festivali (07.07.2013)

2. Uluslararası Mysia Havacılık Festivali Sona Erdi!


Kaz Dağlarının yeşili ve Ege'nin mavisinin buluşma noktası Edremit Körfezi'nde bu yıl ikinci kez düzenlenen Uluslararası Mysia Havacılık Festivali'ne ilgi büyüktü. Kanatlarından ateş saçan ve müthiş bir ahenk içinde kol uçuşları yapan İngiliz Swip Team ve Türk akrobasi pilotu Ali İsmet Öztürk'ün mor menekşe isimli uçağı ile yaptığı akrobasi gösterileri izleyenleri büyüledi.

FG Havacılık'ın alt yapı çalışmalarına destek verdiği festivaldeki tek uçuş okulu FG Havacılık Uçuş Okulu idi. Bilgilendirme standının yanı sıra gyrocopter ve ultralight hava araçları ile gösteriler sergileyen FG Havacılık hava araçları yoğun ilgi topladı. Festival, çoğunlukla İzmir, İstanbul ve Balıkesir'den gelen on binlerce kişinin beğenisini toplamıştır. Festivalin son günü için planlanan halk uçuşları ise yüksek rüzgar nedeni ile malesef iptal edilmiştir.

FG Havacılık olarak benzer organizasyonların sayısının ve niteliğinin artırılmasının ülke havacılığına yapacağı katkıyı artıracağı düşüncesi ile yeni organizasyonlarda buluşma temennisindeyiz.


 


 


 


 

Her hakki saklidir. ©