Ana Sayfa Kurumsal Hakkımızda Filomuz Basında Biz Mezunlarımız İnsan Kaynakları Faaliyetlerimiz Gezi & Tanıtım Uçuşu Havadan Fotoğraf ve Film Çekimi Gezi Uçuşları Hava Takip & Gözetleme Güvenlik ve Askeri Amaçlı Kullanım Sahil Güvenlik Satış Auto-Gyro Microair Avionics TL-Ultralight Aircreation Eğitim FG Air Uçuş Okulu FG Akademi Teknik Destek Bakım Hizmeti Yedek Parça Servis Bültenleri Dokümanlar Uçuş Hazırlığı Türkiye ICAO Kodları Türkiyedeki Pistler Türkiye'deki Apronlar Türkiye'deki Havaalanları Türkiye Havayolları Haritası Uçuş Planı Formu Kule Telsiz Frekansları Canlı Hava Trafik Takibi Galeri Foto Galeri Video Galeri S.S.S Ultralight Hava Aracı (ÇHHA) hakkında Gyroplane Hava Araçları Hakkında İletişim Merkez Ofis Edremit Uçuş Okulu ve Bakım Merkezi Çatalca Uçuş Tanıtım Merkezi Görüş ve Önerileriniz
Bakım Hizmeti

FG Havacılık, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına arıza, yedek parça, bakım vb. hizmet taleplerinizi iletebileceğiniz online rezervasyon sistemi çalışmalarına devam etmektedir. Sistem aktif hale gelene kadar Ultralight (ÇHHA) sınıfı hava araçları ile ilgili teknik destek taleplerinizi info@fgair.com adresine e-posta göndererek veya 02124653771 numaralı telefondan deneyimli personelimizle görüşmek suretiyle iletebilirsiniz. 

Hava araçları ile ilgili uçuş,bakım vb. dokümanlar için "dokümanlar" bölümümüzü servis bültenleri için "servis bültenleri" bölümümüzü ziyaret etmenizi öneririz.

 

Her hakki saklidir. ©